Šumavský hotel a restaurace v Sušici na břehu řeky Otavy.

česky english deutsch

Restaurace Fuferna

infoDenní nabídka

Nekuřácká restaurace Fuferna je otevřená pro hotelové hosty, ale i pro všechny ostatní návštěvníky, kteří si rádi pochutnají na tradiční české kuchyni.

V restauraci Fuferna klademe velký důraz na kvalitní chutná jídla z čerstvých surovin pocházejících především ze Šumavy.

Terasa

Restaurace Fuferna Vám ve slunném počasí nabízí k posezení rozlehlou terasu s nádherným výhledem na okolí Fuferen s řekou Otavou a horu Svatobor, která se tyčí nad Sušicí.

Jídelní lístek

Restaurace Fuferna Vám nabídne trochu nestandardní jídelní lístek ve kterém najdete jak hotová jídla, tak minutky. Náš jídelní lístek je zajímavý z několika důvodů. Jak již bylo řečeno, klademe velký důraz na pokrmy z čerstvých surovin. Naši kuchaři využívají rozmanitých plodů přírody dle aktuálního ročního období, proto jídelní lístek neustále obměňujeme, abychom Vám přinesli na stůl absolutně čerstvé a chuťově vynikající jídlo, díky kterému se k nám budete rádi vracet.

Společenské akce

V restauraci Fuferna Vám rádi uspořádáme společenské akce – např. rauty, svatby, narozeninové oslavy, abiturientské večírky, slavnostní oběd / večeři, promoční / maturitní oslavy, firemní akce, večírky, prezentace.
Spolupracujeme se společenskou a svatební agenturou vanilla moss, která pro Vás zajistí dekorace - více na www.vanillamoss.cz

Prohlídka restaurace Fuferna

Zde si můžete prohlédnout restauraci Fuferna:

kuchyň

restaurace

terasa