Šumavský hotel a restaurace v Sušici na břehu řeky Otavy.

česky english deutsch

Hotel Fuferna

400 Kč / lůžko / noc

Nekuřácký hotel Fuferna splňuje sen mnoha návštěvníků. Leží přímo na břehu šumné řeky Otavy
a přitom v centru královského města Sušice. Nabízíme Vám ubytovací kapacitu 20 lůžek ve čtyřech podkrovních pokojích a dvou pokojích v přízemí. Počet lůžek v pokoji je možné po dohodě přizpůsobit Vašim přáním (umožní-li to velikost pokoje). Všechny naše pokoje jsou vybavené vlastním sprchovým koutem a WC.

Pro rodiny s dětmi

Hotel Fuferna je skvělá volba i pro rodiny s dětmi. Je součástí městského lesoparku Luh, který využívají
i sušické rodiny pro procházky a zábavu - v Luhu můžete najít například naučnou stezku se zvířátky, naučnou stezku Sušická pavučina a je zde i cyklostezka, která svou dispozicí (poměrně malé množství zatáček, pouze mírné stoupání, apod.) umožňuje příjemnou jízdu na bruslích či kole i menším dětem.
V těsné blízkosti našeho hotelu je krásné veliké dětské hřiště, které si Vaše dítko oblíbí. Pro nejmenší ratolesti máme připravenou k zapůjčení postýlku a samozřejmostí je i jídelní židlička.

Pro sportovce a školáky

Hotel Fuferna je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé sportovní pobyty, sportovní soustředění, školy
v přírodě a školní výlety. Nabízíme k využití pestrou nabídku sportovišť v přilehlém sportovním arealu (podrobnosti naleznete v sekci sporovní využití).
Méně nároční klienti mohou využít levnější nabídku ubytování v turistické ubytovně v tribuně sportovního areálu (podrobnosti naleznete v sekci Ubytovna na stadionu.

Prohlídka hotelu Fuferna

Zde si můžete prohlédnout jednotlive pokoje hotelu Fuferna:

 pokoj č. 1
 pokoj č. 2
 pokoj č. 3
 pokoj č. 4
 pokoj č. 5
 pokoj č. 6
 společenská místnost